| Crasivaea a întrebat:

Buna vreau si eu niste siteuri de photoshop care sa fie gratis

7 răspunsuri:
| digital7shady a răspuns:

Site-uri de Photoshop? Exista doar unul
http://www.adobe.com/ro/products/photoshop.html
Photoshop nu e gratis, costa bani multi. In plus, nu cred ca ai putea sa inveti sa-l folosesti nici in 5 ani. Daca te refereai la site-uri care sa faca ceva gen PS, din nou, nu exista, pentru ca PS are 2-3GB, dar poti gasi site-uri care te ajuta sa faci lucruri limitate, potrivite pentru tine. Ia exemple de la Maria fata Unicorn (no offense :)) ) de mai sus. Sau descarca PhotoScape.

| هوراس a răspuns (pentru digital7shady):

Ești nebun?! cum să nu înveți să folosești photoshop în 5 ani? eu am photoshop de 3 luni pe laptop și știu destul de bine să-l folosesc

| digital7shady a răspuns (pentru هوراس):

Nu oricine poate sa invete. In plus, probabil nu sti nici 5 % din ce poate face.

| هوراس a răspuns (pentru digital7shady):

Poate 5% nu știuwinking în orice caz, tu nu știi că verbul "a știi" la indicativ prezent se scrie cu doi iwinking

| digital7shady a răspuns (pentru هوراس):

Oops. Scuze, vacanta. Daca ar vedea profa de romana m-ar omori. In plus, am spus "probabil", nu "mai mult ca sigur".

| leivi a răspuns:

Pizap