| Spoorky a întrebat:

Sall am o bicicleta mountan bike
am frina pe saboti cind actionez frina de fata nu se apasa ramine graci aia blocati cum ii deblochez dau funda+vot urent

2 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Sal. Si eu am bicicleta mountain bike. Nici mie nu imi merg bine franele. Scartaie si azi cand apasam frana de spate nu se mai punea frana.

| fluid a răspuns:

Daca frana tie pe cablu schimba cablu si camasa, poate si sabotii daca sunt vechi si erodati... daca frana tie pe ulei din ala sau mai stiu eu nu stius a te ajut