| HipHopRevers3 a întrebat:

Sall am o intrebare despre sims 3: l-am instalat si mi-a mers foarte bine, dar cand dau sa intru in joc imi apare imaginea neagra cu sims3 si iese singur din joc in cam 2 sec

Răspuns Câştigător
| Lala20 a răspuns:

Adica candva ti-a mers si acum nu iti mai merge?! Si o prietena patea la fel, intra in joc si dupa vreo 5-10 minute ii iesea. Problema era de la placa video a laptop-ului (in cazul ei), memoria fiind prea mica! Probabil e la fel si la tine. Aia trebuie sa o schimbi la un service, dar costa ceva banuti. Funda?

3 răspunsuri:
| SimsClub a răspuns:

Ai instalat vreun patch sau ai downloadat ceva inainte?

| criscalin a răspuns:

Poate insemna doar doua lucruri: nu l-ai instalt bine ori nu e compatibil cu calculatorul (si varului meu i s-a intamplat la fel).

| HipHopRevers3 explică:

L-am ins bine dar am aflat ca e de la placa video