| darius2006 a întrebat:

Am postat aceasta intrebare pntru a va intreba de ce imi apare la instalarea sims3 ca setupul este de la alta versiune si ca eu am instalat in calculator un sims care e alta versiune si ca trebuie sa dezinstalez cealalta versiune(am mai instalat si sims 3 pets care nu a mers si am sters tot ce am instalat din ala cu pets...este din cauza ca am avut si sims 3 pets si probabil nu s-a sters tot?)Cum pot rezolva?

5 răspunsuri:
| clauboos a răspuns:

Poti instala inapoi

| darius2006 explică (pentru clauboos):

Asta incerc, cred ca nu am sters ceva din aia cu pets si din cauza asta nu merge

| darius2006 explică (pentru clauboos):

Adica vreau sa spun ca am sters tot ce am gasit cu pets si acum incerc sa ii dau
AutoRun si nu vrea...

| clauboos a răspuns (pentru darius2006):

Re descarci

| clauboos a răspuns (pentru darius2006):

Pai atunci mai downloadeaza-l din nou