| tony98 a întrebat:

Sall! am o intrebare.La meciul Romania-Argentina, as vrea sa ma duc, am gasit de unde sa i-au bilete tot, si as vrea sa stiu daca va veni sigur Messi. Funda pentru cel care ma lamureste.

Răspuns Câştigător
| T3qUyLa a răspuns:

Va veni cu siguranta...mai mult pentru el au organizat meciul asta nu are cum sa nu vinawinking

6 răspunsuri:
| mennenspeed a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Asteapta cu 0 saptamana inainte.sa vezi, daca zice la tv ca vine Messi inseamna ca vine. Depinde daca mi este in cantonament cu Barca...big grin

| passenger a răspuns:

Vine sigurwinking Vreau sa merg la vestiar sa-l vad laughing
Ps: Pe ce data e meciul?

| DragonuAK47 a răspuns:

Vine 100% a anuntat la Tv

| emastelista a răspuns:

Nu este 100% sigur dar sunt sanse destul de mari

| emastelista a răspuns:

Vedeti ca nu vine da voi imediat vine vine da vine pe dracul

| KhalDrogo a răspuns:

Am inteles din ceea ce spune presa sportiva caArgentina este obligata prin contract sa aduca vedetele gen Messi sau Tevez la Bucuresti.