| qwerty a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care si-au comandat bilete la meciul Romania-Argentina. Ati primit biletele? Eu am comandat de pe 16 iulie si nu le-am primit nici acum. Vreau raspunsuri doar de la cei care au cumparat bilete.

5 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Mai bine ca nu le-ai primit, asta daca nu ai dat banii inca. Eu am dat banii si acum nu se va mai juca meciul. O sa pastram biletele pentru urmatorul meci, cu belarus sau franta. Daca nu, ne vor da banii inapoi. Drum pierdut degeaba. Pacat ca am pierdut un astfel de meci.

| qwerty explică:

Eu am platit banii deja de pe card cand le-am luat. Nu mi-a raspuns nimeni la intreabre. Le-ati primit prin curier sau nu?

| Chitaila a răspuns:

Se va juca iarasi in toamna dar Romania-Franta
pacat

| Radux a răspuns:

Probabil ai vazt la televizor dar meciul s-a anulat.

| ღMagicღ a răspuns:

Da,le-am primit lunibig grinTribuna 2, inelul 1, randul 4, sector 115big grin
Le-am luat dupa biletefotbal.ro...