| 00Didi00 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Merge cineva dintre voi la meciul Argentina-Romania de pe stadionul cel nou? Ei bine, are sa-mi dea si mie cineva 2 bilete la 10 lei fiecare? Daca da, lasati-mi id-ul sau mesaj privat.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am citit azi in Gazeta Sporturilor ca biletele se vor pune in vanzare in jurul datei de 10 iulie, se vor vinde numai online prin site-ul biletefotbalonline.ro iar pretul cel mai mic va fi de 45 lei, asa ca nu vei gasi cu 10 lei. Numai bine!

| Reinkaos a răspuns:

Preturile biletelor la Romania - Argentina:
Peluze inel superior - 45 lei
Peluze inel inferior - 75 lei
Tribuna inel superior - 95 lei
Tribuna inel inferior - 120 lei
VIP categoria a II-a - 300 lei
VIP categoria I - 500 lei
Loja(12 locuri) - 20.000 lei

Imi pare rau dar bilete cu 10 lei gasesti doar pe la Romania-San marino eventuallaughing