| DeathReaper a întrebat:

Sall am terminat de vizionat Soul Eater si sunt tare dezamagit de elsadAcuma intrebarea e:Ce anime imi recomandati?[am 13 ani]
fara naruto ca nu imi place acest sezon de la TV cred ca e 4 in fine, fara bleach, D.Gray-Man,Hilari sau chilari nu mai stiu in fine,
As dori un anime in care personajul principal sa aiba o latura demonica si o putere imensa precum naruto pacat ca nu au dat marea lovitura cu acest sezon
Asta e doar o preferinta atata timp cat e frumos si interesant veti primi funda
P.S. Nu vreau animeuri ne terminate precum VampireKnightsad

Răspuns Câştigător
| Yukki a răspuns:

Scuze nu am fost atenta, nu a fost cu intentie laughing

| DeathReaper explică (pentru Yukki):

Hei... maine e craciuunuuul, maine e craciuunuuul laughing Daca ar fi sa apara sezonul 3 din VK de craciun, cam cate zile/saptamani/luni [ani sau deloc laughing] ar trece? spune un termen la intamplare
Eu zic ca peste 3-4 saptamani/deloc dupa craciun
Oricum Sarbatori fericite si mersi ca mai facut fatalaughing Asta e unul dintre miracolele de craciun ceea ce sunt cam rare

8 răspunsuri:
| myuser a răspuns:

Death Note

| RazaDeLumina a răspuns:

Pai nu stiu ai putea incerca SHiki poate iti place e de groaza, mie una mi-a palcut si as mai vrea asa anime

| DeathReaper explică (pentru RazaDeLumina):

Poate dar din cate am auzit/citit Shiki moare si nu vreau sa am mutra sad asta minim o saptamana.Am mai vazut un anime cu final trist in care prietena pers. principal moare si nu mia prins bine la stomac

| ovidiuru a răspuns:

Stiu ca nu e un raspuns doar ca nu puteam sa te contactez altfel deoarece nu merge sa trimit mesaje private... Cand faci rost de mai multe animeuri eechi dinalea cu action comedy romance de care iti plac si tie da-mi-le si mie ca sunt un fan al animeurilor eechi raman dator! scuze ca te-am contactat aici

| Yukki a răspuns:

Pai vampire knight cred ca este unul dintre cele mai reusite si vizionate animeuri dar in fine al treilea sezon apare craciunul astalaughing spre fericirea tuturor fanilor, daca esti curioasa ce se va mai intampla uitate la manga laughing
pai ar mai fii Rosario&Vampire, Deadman Wonderland, Black Butler, Elfen Lied, Rurouni Kenshin, Ao no Exorcist, Zombie Ioan, Sau mai usor cauta pe net top 100 cele mai tari animeuri ori pe fancluburi laughing

| DeathReaper explică (pentru Yukki):

SPer sa fie asa cum zici tu despre vampire knight, vad ca il reda la tv si s-ar putea sa ai dreptate totusi...de ce ma faci fata "daca esti curioasa" laughing? Adica nu am poza de fata nici nume ba chiar am un nume satanic laughing

| Yukki a răspuns:

Loool scuze pentru faza aia, nu a fost cu intentie! laughing si eu sper sa apara, am intrat pe niste site-uri private si am aflat de VK! acum sper sa fie adevarat, dar oricum o sa ia ceva vreme pana apare pe net