| OanaVlad a întrebat:

Sall! Ce as putea scrie in felicitarea unchiului meu... este pentru ziua lui. sa fie cuvinte frumoase... Ms anticipat. Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| lui a răspuns:

Sa ploua incet deasupra ta/Cu picaturi de fericire/Sa fie visul tau un zbor de implinire.../Povara vietii sa-ti fie car cu sanatate.../Sa-ti fie sufletul scaldat in stropi de bunatate./Sa ai oricand in drumul tau un soare zambitor/Sa ai alaturi chipuri dragi si-un inger pazitor!

| Ganga_Ovidiu_1995 a răspuns (pentru lui):

Foarte frumos si profund big grin

10 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Alege de aici, poate gasesti ceva care sa-ti placa :
http://mesaje.sentimente.ro/zi-de-nastere

| Infernia a răspuns:

La multi ani!

Sa fii fericit si iubit, sa ai noroc si mult succes in viata.

Cu drag, nepoata ta.(cum te cheama happy )

| zeldaxlove64 a răspuns:

Sall! uite cateva idei: La multi ani draga unchiule! Fie ca tot ce iti doresti sa se implineasca.Cu ocazia zilei tale de nastere eu, nepoata ta iti urez un calduros ``La multi ani!`` >> /si ii poti si desena ceva frumos

| porumbitza a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......eun-cadou/ ai aici sau daca nu aici http://www.cuplari.ro/articol-urari-de-la-multi-ani-433.html.Sau asta ultima varianata:e ziua ta si nu as vrea sa treaca in nestire; primeste si din partea mea la multi ani si fericire
P.S La multi ani unchiului tau!

| Ridimaah a răspuns:

Draga unchiule Te iubesc:X:X:X mult as vrea sa-ti spun caci este ziua t aun calduros la,, La multi ani!'' din toata inima mea as face orice pentru tine cu dragoste...

| ѕнαттнєηє a răspuns:

Poii`rolling on the floor : Draga unchiule cu ocazia sarbatorii tale de nasterehee hee m.am gandit sa iti fac o felicitare (daca are copii) sa fii sanatos alaturi de copii si de sotie... cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti frumos sa moara mata zici ca esti desenat cu stanga?

| Capsunnica a răspuns:

Felicitari: esti mai batran decat ai fost vreodata si mai tanar decat vei mai fi. Iti doresc sa fii cel mai fericit om de pe pamant macar in aceasta zi speciala, iar fiecare zi sa te gaseasca cu zambetul pe buze. Cu dragoste si admiratie, nepata/nepotul ta/tau (numele).