| 45731253469 a întrebat:

Sall! Cine imi spune cum sa fac o papusa din materiale reciclabile? Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa folosesti o lingura de unica folosinta, sa o imbraci in haine pe masura facute din pungi si sa-i faci par din fire de lana. Apoi sa ii faci detaliile (ochi, nas, etc.) cu hartie lipita

1 răspuns:
| Cristianne a răspuns:

Știu că acum 1-2 ani am făcut o chestie micuță din haine pe care nu le mai purtam, ață, nasturi și carton. Meh, poți face din multe chestii thinking