| XxAlexualxX a întrebat:

Sall cine stie dc cand bag cardu de memorie an telefon zice ca,,, cardul de memorie nu este recunoscut este necesara formatarea cine stie ce sa fac?

7 răspunsuri:
| CristinaLazar858 a răspuns:

Cred ca daca incerci sa formatezi cardul o sa mearga daca nu mergi la un service.

| yogeo12 a răspuns:

Mai trebuie sa il formatezi! asa am patit si eu, l-am reformatat si acum merge. Incearca! sigur o sa meargea, sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate acel card nu este compatibil cu telefonul tau sau poate mai e o modalitate sa il bagi gresit adica invers. sper ca am putut sa te ajut!

| XxAlexualxX explică:

Cica telefonul e vechi am BlackBerry nou dar cardul acela al bagam si an alt telefon...si nici an ala nu mergea mai demult mergea

| XxAlexualxX explică:

Ce anseamna sa al formatezi ca is cam mic si nu stiulaughing?

| AlexUnder200 a răspuns:

Salut Alex. am aceeasi problema ca tine de 3 ani si mareu fac astfel :scot cardul, inchid telefonul, deschid telefonul, sterg bine cardul cu un servetel si il bag la loc. e din cauza ca telefonul este vechi sau cardul nu este original. FUNDA?

| emytza a răspuns:

Poate cardul este fisurat