| alexpr2000 a întrebat:

Sall!
credeti ca saptamana astfel va fi misto? happy

Răspuns Câştigător
| zozoMik a răspuns:

Atata timp cat am scapat de teste, simulari, evaluari...si toate cele...cu siguranta va fi:X

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu cred ca-mi va placea...mai mult o sa ne incurcam...

| Alyra a răspuns:

Bună!
Nu, nu cred. Adică. şcoala ar trebui să fie şcoală sau să nu fie defel tongue

| Chris a răspuns:

Eu nu am un program foarte avantajos, sub nicio formă nu cred că va fi o săptămână interesantă.

| SamSon a răspuns:

In nici un caz

| Broadband a răspuns:

Cat timp nu se fac ore, e foarte okwinking

| miranda a răspuns:

Buna! Da, cred ca "saptamana altfel" va fi fain, depinde de fiecare profesor si de activitatile propuse.

| Wolfszeitt a răspuns:

Nu. Sau cel puţin în liceul nostru nu va fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avantaje: nu se fac ore, nu se pun note, nu caram un kg de carti, etc.
Dezavantaje: la noi la scoala se fac niste prostii de activitati(la engleza facem despre pastele in Romania si anglia, la bio facem chestii din materiale reciclabile, la matematica facem tot mate, ne-a dat si teme profu' :-ss, la educatie tehno plantam panselute laughing angry, s. a. m. d)
Cat timp nu se fac ore mie imi convine, dar nu spun ca ma distrez.

| Gabitzu246 a răspuns:

Mai bine faceam ore.Acum stiu ca unii dintre voi spuneti bai esti nebun? cum sa facem ore? Daia este invatamantul la pamant la BAC este jale pentru ca stam sa adunam peturi de pe camp si sa facem nu stiu ce activitati.

| aura23acp a răspuns:

Va fi misto pentru ca nu se vor mai pune note ( mici ), fara teste, fara teme, fara caratul cartilor, doar dirstranctie, superrrrrrr

| sunshine15 a răspuns:

Da:X.
pentru mine saptamana "altfel" va fi super pentru ca miercuri joi si vineri am excursie iar in rest atata timp cat nu se fac ore e misto.

| Angel_Andra_1998 a răspuns:

Depinde din ce sc esti spre ex eu joi inv despre fizicienii lu peste sau maine facem traditii la romani vs traditii la englezi sau vineri facem intreceri sportive... mie nu imi place sad doar prin dfaptul k nu facem ore e super