| BitKode a întrebat:

Sall! cum pot sa fac o fumigena? plizz... dau funda celui mai bun raspuns...

Răspuns Câştigător
| Danyy38 a răspuns:

Poi in primul rand ia-ti 2 bile de pingpong si taiele cu o foarfeca marunt marunt, dupa care intinzi o foaie de staniol pe masa le pui gramada si dupa pui un creion pe mijloc si strangi staniolul cat sati ramana o gaura pe mijlok si dupa scoti creionul si ii dai foc dedesubt dar poti sa faci din mai multe mingi!smugDbafta fundita?

2 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Spargi niste bile de pin pong le invelesti in staniol si ii dai foc

| Virtualu a răspuns:

Nu stiu sigur da e un mit de al meu laughing
aprindeti o tigara si suflii fum in baloane, le legi si dupa aia le spargi