| EvangelineDS a întrebat:

Sall.de fiecare data cand imi deschid gta san andreas imi apare un ecran negru cateva secunde si dupa ma intorc inapoi pe destok. mentionez ca jocul s-a blocat deci am dat restart.ce sa fac?

2 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Executabilul jocului nu functioneaza sau configuratia sistemului tau nu permite rularea jocului. Asigura-te ca PC-ul tau indeplineste macar cerintele minime de sistem pentru a rula jocul. Dai click aici: http://compactiongames.about.com/od/gameindex/p/gtasa_sysreq.htm

| YONTU a răspuns:

Salut!
Pai depinde si ce windows ai:
1. Daca ai w7 trebuie sa-l setezi pe modul OpenGL, el fiind pe Softwer.
2. Daca ai wXP el merge perfect!
Bafta!