| kristi22 a întrebat:

Sall! De ziua mea as vrea sa imi cumpar un Ipod Touch 4g ori un Nintendo Dsi Xl. Care este mai bun la gaming?

2 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Cel mai bun sistem portabil pentru jocuri e Psp-ul.Gaming-ul pe ipod e enervant ca nu ai butoane, am iphone si cunosc.Ds-ul e absolut lame, am avut unul si m-am plictisit de el in vreo 2 saptamani. Daca vrei sa joci ca lumea i-ati un xbox 360 sau Ps3, le am pe amandoua si le recomand.

| wkn a răspuns:

Salut! Eu cred ca iPhone 4 este mult mai potrivit pentru gaming, deoarece eu am avut Nintendo Dsi Xl si pot spune ca am fost foarte dezamagit de acesta, insa un prieten al meu are ipod Touch si pot sa spun ca are jocuri gen Dead Space 1 si 2, Fifa, Medal of honor etc. Insa pentru a avea toate aceste jocuri trebuie sa-l modezi(jailbreak) pentru ca altfel jocurile costa o groaza de bani.