| anonim_4396 a întrebat:

Parul meu este ondulat. As vrea sa stiu daca ma tund intr-un fel o sa stea drept? Adica conteaza cum esti tunsa pentru forma parului(ondulat/cret/drept)?

3 răspunsuri:
| semy a răspuns:

Trebuie sa il indrepti cu placa
@anonim fetele tunse bob si-l indreapta mereu cu placa pentru ca e mult mai usor decat atunci cand e lung
eu cand eram tunsa bob nu aveam placa si ma chinuiam f mult statea f rebel si ondulat, acum dupa 9 ani de zile mi-a crescut pana la fund mi-am luat si placa e alta viata happy, sta mult mai drept si cand nu il indrept

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea cred, da conteaza cum esti tunsa pentru forma parului, i-a gandeste-te la tunsoarea bob eu una am vazut majoritatea fetelor tunse bob cu parul drept happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu cat ai parul mai scurt cu cat o sa fie mai ondulat. Ceea ce inseamna ca nu prea conteaza cum esti tunsa daca vrei sa stea drept.