| BoyCluj2013 a întrebat:

Sall, intrebare mai ales pentru. microbisti happy Asa cum stim cu totii la fiecare campionat de fotbal mondial sau european apare un caietel (sau ceva) cu si despre campionatul mondial sau european, unde sa scrii scorurile, sa citesti informatii si multe altele. Cu ocazia CM2010 Africa de Sud, care se apropie repede, nu stiti a aparut ceva? Tot caut si nu gasesc nimic. astept cu nerabdare. Daca stiti ca a aparut ceva, va rog ziceti-mi! Din cate stiu, a aparut in 2006 tot cu ocazia CM din Germania, si a fost foarte bun caietul! Va rog ziceti-mi!

3 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Eu am un tabel cu toate grupele si cu toate meciurile de la CM.
Eu trebuie doar sa scriu scorul la meciurile respective si clasamentul se face automat.
Acest tabel este facut in MICROSOFT OFFICE EXCEL.

Mai am si o revista si un pliant unde completez scorurile si clasamentele.

Daca il vrei, da-mi un mesaj.
Salut!

| ceco a răspuns:

O sa apara cu o saptamana inainte de inceperea campionatului mondial probabil mai multe impreuna cu prosport si gazetasporturilor

| ganea98 a răspuns:

Il gasesti la chioscurile de ziare.