| τøṉïģhτɾøсќlïќεṃε a întrebat:

Sall la xat.com as vrea sa-mi pun o poza cu mine dar cand ii dau ok sa o arate imi arata un patrat albastru cu un scris alb in el cum fac sa mi-a arate bine?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

CUM PUN POZA PE CHAT-XAT. Poza pe care vrei sa o pui pe XAT incarc-o aici http://imgur.com/ (click pe ''computer''->te duci in computer la locatia pozei prin fereastra deschisa si dublu click pe poza->click pe Start Upload )Acum copiezi al treilea link unde scrie ''HTML Image (websites / blogs)'' ->copiezi tot scriptul de sub el si apoi intra pe chat ->clik dreapta pe numele tau ->si la ''picture'' da-i lipire (paste) la codul HTML copiat! enjoy!

6 răspunsuri:
| Prahova_RadyoFyesta_1994 a răspuns:

Http://xat.com/radiofiesta4you Hai si u cu prieteni tai alaturi de noi

| iubire_8681 a răspuns:

Ce aplicatie imi trebuie ca nu merge cu nici una

| djromysicily a răspuns:

Urmeaza pasii urmatori:de pe xatul tau,clik pe edit your xat>extra features>sub link-ul de backround image o sa vezi scris cu albastru photobucket,clik pe el>te inregistrezi pe acel site,>apoi upload foto>in fereastra rectangulara ce e in prim plan,clik pe browse file>alegi o fotografie din comuterul tau,o lasi sa se descarce complet,iar apoi o sa iti apara in format mic mai jos putin,dublu clik pe ease deschide in format mare,vezi deasupra este un pliculet mic pe care iti v-a arata edit,clik pe el,apoi o sa ai niste instrumente,utilizeaza-le,cand e gata >save>in partea dreapta clik pe image link,>vei alege direct link pentru fundal chat,sau imagine backround,iar pentru imagini in subsolul chatului,alegi HTMLcode, dand doar clik pe link, respectiv codul HTML el se va copia in mouse.
Dupa asta ii dai paste unde doresti sa schimbi.
Odata cu prima intregistrare, o sa iti faciliteze accesul in photobucket si mai mult o sa ai propria librarie, succes!

| Pantera_Cristi_1988 a răspuns:

NeLuL asa am facut si eu cum ai zis tu! si unde trebuia sa imi arate poza imi apare patratelul GoL

| Alyna_Alyna_1981_qqMH a răspuns:

Cum pun poza la avatar pe xat

| Catalin_Ionita_1991 a răspuns:

Stie careva cum se schimba o poza pe xat.com sau sinteti totii afonii?