| usernamebpla a întrebat:

Sall ptu...cum imi activez netu pe telefon (samsung GT-B3410) ...gratuit (nu am mai activat pana, iar cartela este noua)

3 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Activarea serviciilor WAP se face pe cartela si depinde foarte putin de modelul telefonului (avand in vedere ca majoritatea suporta setari automate). Daca nu te descurci sa iti activezi singur serviciile prin intermediul Self-Care (*100#) poti apela "Serviciul de Relatii cu Clientii", iar operatorii iti vor acorda ajutorul necesar.

Vodafone: *222
Cosmote: 1234
Orange: 444

Succes! happy

| BlueEyes a răspuns:

Suna la "relatii cu clientii", ii spui ce problema ai si gata! O sa-ti trimita setarile pentru telefounul tauwinking

| djdani2010 a răspuns:

Daca esti Orange si vrei internet gratuit 7 zile se face asa: *100# oferte, oferte de date testeaza gratuit internetul pe mobil. asta poti doar o data la an! paste fericit!

Întrebări recente