| ILoveUSoMuch a întrebat:

Sall, TPU! Am facut niste compuneri si poezii la scoala, si doamna mea invatatoare a zis sa le punem pe un CD ca sa i le dam pentru ca vrem sa facem revista clasei...Intrebarea mea este:
Cum pun poeziile si compunerile pe CD? Le-am scris in notepad, si le-am salvat... dau funda...am nevoie de rasp. urgent

Răspuns Câştigător
| Enzo2011 a răspuns:

Le pui pe cd cu ajutorul unui program Nero sau poti sa pui cd-ul in unitatea centrala mergi si selectezi poeziile si ce mai ai dai clik dreapta,copy"copiere", mergi un disc local E sau F sau care ti pentru cd-uri, intri pe el dai clik dreapta si "paste"(lipire)