| anonim_4396 a întrebat:

Salut eu sunt redactor sef la revista clasei si trebuie sa dau copiilor teme pe baza carora sa faca compuneri si poezii imi puteti da si mie niste idei cat mai repede va rog. Fundita?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Copilarie, Maturitate, Independenta, Iubire, Neputinta, Idealuri, Scoala, Pasiune, Genialitate, Sinceritate, Puritate, Arta, Viata, Sport, Echilibru, etc.

| Elena1234456 a răspuns:

Copilaria (tot se apropie 1 iunie).

| gabystar a răspuns:

Poi si eu am fost sef in perioda asta:asa ca te pot ajuta.pai puteti face despre ziua copiilor ca se apropie, poti face o sectiune de desen, faceti niste rebusuri, niste poezii despre copilarie, niste povesti despre culori.vezi tu.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
pawavekiss

| ionikutza_9113 a răspuns:

Compuneri : - In oglinda, - Sfarsit de an (happy sau nu) -Iarna pe timp de vara. cam atat mi-a venit in cap pe moment sper ca ti-am fost de folos, cat despre poezii poti gasi ca subiect vreun animal, copil, anotimp, vreme, ba chiar o stare sufleteasca. happywinking