| ady123 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu promotia pepsi, de obicei cand trimiteam codul de pe telefon zice ca am castigat premiul instant si imi dadea codul unic sa il trimit pe sms si sa imi iau cartela.Dar odata mi-a zis ca am castigat premiul instant si sa intru pe www.pepsi.ro sau pe facebook, ce inseamna asta? Cum aflu daca acel cod e castigator sau nu? Ca la castigatori nu ma arata

1 răspuns:
| Satena_D-soara_1991 a răspuns:

Pai intra pe facebook-ul lor sau pe www.pepsi.ro si le spui ca ai castigat de multe ori si nu ti' sa acordat premiul :|. NU?

Întrebări recente