| Licurg a întrebat:

Sall tpu.Am o nelamurire, am nevoie de un afis cu un club de lectura, adica sa fie un desen, ceva si sa am o poezie, ceva care sa impresioneze si sa citeasca mai mult. o idee ceva plss.

Răspuns Câştigător
| OliClaudiu a răspuns:

Pai ca sa atragi ambele genuri sa citeasca trebuie sa fie un afis cu un barbat si o femeie cu o carte si ceva ca sa ii atrag un titlu de genu Alaturate si tu ca sa-ti faci noi prieteni cu care sa citesti...

1 răspuns:
| LoyCE000 a răspuns:

Ce sa cauti tu intr-un club de lectura cand nu esti in stare sa gandesti un desen? Acolo ai nevoie de imaginate.