| anonim_1658 a întrebat:

am o problema am instalat nfs hot pursuit 2010 si cand intru in el imi apare o ferastra si in stanga are o sigla cu o bila tinuta in 2 maini scrie "this wizard will guide you through the activation process for need for speed hot pursuit.Click next to continue, or cancel to abort" Am dat next si imi apare sa bag serial number am cautat pe net dar nu se potriveste nici unul
ce sa fac?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut in disperare serialul.nu stiu de unde sa-l iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai cancel si o sal poti juca dar nu p net doar carrer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai cancel si se instaleaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu serial number daca faceti rost spuneti-mi si mie pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema. intru in joc, merge ok insa tasta "esc" este si pentru enter si cancel si nu stiu ce sa-i fac. am incercat si sa schimb tastele insa tot degeaba. poate fi de la un virus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am nevoie de serial...ma ajuta cineva mareanandy@gmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai niste litere.
Dupa iti zice ca nu tie bun serialul si te intreaba daca mai vrei sa incerci o data.
Dai nu si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am nevoie de serial si nu gasesc, am nevoie de serial si nu gasesc toate programele sa apleze la mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautati si voi asta Need for Speed Hot Pursuit - Reloaded Crack Activator pe net si veti vedea ca va merge foarte bine isi ia serialul singur

| Marian_Paul_1999 a răspuns:

Ai copiat crack-ul? daca ai o imagine ISO te poti baga in cd-ul jocului (cd-ul virtual) Si daca nu vezi nici un folder numit ''CRACK'' inseamna ca nu ai crack--ul, si daca nu ai crack-ul baga-te pe net si scrie NFS hot Pursuit 2010 crack download si dupa ce l-ai desscarcat toate chestiile alea din arhiva/folder (depinde ce ai descarcat) le copiezi in folderul unde ai instalat jocul si dupa sa vezi ca o sa iti mearga

| apocalypty a răspuns:

Ma ajuta cineva dau play la joc si imi apare ercanul negru si dupa iese din joc dc oare?

| sclipici25 a răspuns:

Serial NFS Hot Pursuit 8249-7EE3-84EW-TXGT sper ca te-am ajutat! bafta