| ady10ady0030 a întrebat:

Sall imi puteti da codul de activare la office 2007 ca nu imi merge mi-o mers doar cateva zile apoi nu ma mai lasa sa fac nimic in el doar sa il privesc si imi trebuie imi zice asa :
Microsoft Office Professional 2007

Activation Wizard

Thank you for installing Microsoft Office Professional 2007. You must activate your installation to fully enable all the features.This wizard will guide you through the Activation process.

How do you want to activate your software?
1) I want to activate the software over the Internet.(recommended)
2) I want to activate the software by telephone.

Many features of this product will remain unavaible until you activate your software.Click Help for more information.

Help next cancel

i-am dat prima varianta 1)
si mi-a deschis o fereastra mica unde scria „A communication error has occurred. Your request cannot be processed at this time.Please try again in a few minutes."

iar la 2) mi-a scris ca trebuie sa bag un cod de numere in 7 casete unde inchepeau 6 numere puteti sa-mi spuneti codul? va rog

dau funda la codul corect

Răspuns Câştigător
| Ileana_6025 a răspuns:

Daca ai licenta ORIGINALA (ceea ce ma indoiesc), codul este pe cutie. Dar daca ai win. piratat si office la fel, sorry, dar nu incurajez furtul de proprietate intelectuala.so...da-i delete! Si cumpara-te ceva original. Unii muncesc ca creeze si noi furam pana nu mai putem - ROMANIA!

2 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Codul de activare nu te va ajuta cu nimic, da'i delete si pune altu'!

| Karbox a răspuns:

Coduri de activare pentru Office Professional 2007

http://descarca-acum.blogspot.ro/......ffice.html