| ady123 a întrebat:

am o problema, vreau sa ma apuc de minecraft si a zis ca imi trebuie java.Am tras java dar zice : "Pluginul java are nevoie de permisiunea dvs. pentru a rula" explicati-mi si mie ce trebuie sa fac URGENT!

12 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Daca ai Windows 7 nu iti mai trebuie niciun plugin, decat dca ai XP. Trebuie sa umbli in setarile java si sa ii dai voie sa stocheze informatie in calculatorul tau.

| ady123 explică (pentru alecx4music):

Cum man sa nu imi trebuie nici un plugin ca eu am Windows 7 si zice ca imi trebuie java si am java dar zice sa ii dau permisiunea sa ruleze.Cum fac sa ii dau voie sa stocheze infromatile cu calculatorul?

| NoobOrPro a răspuns:

Adica?
iti apare un avertisment? daca da, apasa "Yes"

| ady123 explică (pentru NoobOrPro):

Am zis ceva de un avertisment?

| NoobOrPro a răspuns:

Frate ai team viewer?

| NoobOrPro a răspuns (pentru NoobOrPro):

Daca nu ai downloaadeaza, daca ai da-mi id si te ajut

| ady123 explică (pentru NoobOrPro):

The.ady2000 dar vezi ca nu intru chiar acum

| teobgeo a răspuns (pentru NoobOrPro):

Mai si dupa ce descarc team viwer ce trebuie sa fac?

| NoobOrPro a răspuns (pentru teobgeo):

A da si tu vrei? Pune adresa mea de email : BikaPamy@yahoo.com

| silivlad a răspuns:

Pai de bagi in control panel dai java si vezi pe acolo