| Panteraa a întrebat:

De ce cand vreau sa ma joc pe internet la unele jocuri spune: Pluginul Shockwave are nevoie de permisiunea dvs. pentru a rula? Si arata si o piesa de puzzle deasuprea scrisului. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Să-l descarci şi instalezi.Shockwave player este un player web la fel ca şi Adobe flash player(ce este folosit pentru a viziona conţinut multimedia de pe net) numai că foloseşte la vizualizarea şî utilizarea jocurilor de pe shockwave.com, jocuri ce depind de acest player.Succes

3 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Trebuie sa descarci/instalezi Adobe shockwave player

| LiftexMoon a răspuns:

Trebuie sa instalezi Adobe shockwave player casa te poti juca jocurile 3d sau mai realiste

| adrianfloroiu a răspuns:

Trebuie sa instalezi Adobe shockwave player dar daca ti-e sila scrie sus sub site-ul care l-ai bagat Rulati de aceasta data. funda?