| Revelation a întrebat:

Sall TpU! Am un PC (calculator) tampit si nu pot face nimic sa se vada imaginile, filmele, jocurile bine. Este o prostie Asus v9520 magic t AMD Sempron TM 2200+ 1.5 GHz 1Gb ram si 100 Gb spatiu pe hardisk, si nu pot sa inteleg ce... are. Am tot felul de programe pentru instalat driverele cum ar fi DriverScanner sau DriverDetective dar nu merge nimic, intr'un joc, gen Stronghold se vede perfect dar intr'un joc gen GTA SA se vede jumate galben jumate maro laughing se misca in reluare, omul nu are cap... laughing etc. Si nu cred ca este de la placa video deoarece toate programele imi zic ca o am pe cea buna instalata. Idei cum pot rezolva? big grin funda!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca ai placa video integrata.Vinde-l si cumpara-ti altul mai nou daca vrei sa te joci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte ciudat, da clic dreapta pe my computer - propietati- advenced, clic pe pirimul seting din lista, lasi sectiunea Virus Effectes apoi custom ar trebui sa ai toata lista aia bifata daca ai windows xp(show window contents while dragging, o poti lasa debifata), reinstaleaza windowsul cheama pe cineva care stie, ai grija la drivere, ele se instaleaza imediat dupa ce se termina windowsul de instalat si apoi se da un restart la pc asa in caz ca nu-ti rezolvi problema, odata a trebuit sa-mi instalez windowsu de 2 ori conesutiv in aceeasi zi, nu ma lasa sa-mi fac rezolutia culorile nu aveau luciu erau mai mult alb -negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba pc