| Cipy23 a întrebat:

Anul asta trebuie sa intru la liceu si am media de admiter 8.34. As vrea sa ma duc la un liceu economic Xenopol cu mdeia de 7.60.As vrea sa imi spuneti c um e acolo etc. Multumesc anticipat! Dau funda 100%.

Răspuns Câştigător
| youmail a răspuns:

E super liceul, dar putin cam exigent. Plus de asta cu media ta nu sunt sigur ca vei intra acolo, dar pot sa iti urez mult succes! Nu uita sa treci pe foaia de obtiuni si alte licee mai medii ca sa nu te trezesti pe la o profesionala cu o medie asa bunicica.