| Elle2117 a întrebat:

Anul acesta intru la liceu iar eu am media 8, 37 si as vrea sa intru la A. D Xenopol, care am pus-o ca prima optiune, la turism si alimentatie si acolo media este de 8, 24.Credeti ca o sa intru? funditahappy

O seara buna!

Răspuns Câştigător
| Petronela a răspuns:

Buna! Vei intra sigur, nu iti face griji pentru ca nu ai de ce.Este bine ca ai media de admitere mai mare decat cea de la liceul A.D.Xenopol.Iti doresc mult succes, sa intri la acest liceu pe profil turism si alimentatie si sa stii ca e bun liceul(dupa parerea mea)happy. Mult succes

3 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

Eu cred (si sperhee hee ) ca da!

Ai media peste media de admitere, deci tot ce e posibiltongue

O seara buna si tie! Numai bine!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da cred ca o sa intri

| :x:-*♥Züzάάά♥:x:-* a răspuns:

Buna.depinde si cate locuri sunt... ca mai sunt altii cu medii poate mai mri care pot intra inaintea ta, ai sanse sa intrii, dar ti-am spus depinde de locuri i cati cu media mai mare ca a tawinking kiss. iti ti pumnii sa intrii succes.kiss