| eLecTrIcK a întrebat:

as dori sa va intreb daca exista coduri in metin 2 ro daca da pentru ce? cele mai multe coduri fundita:!

3 răspunsuri:
| Mus1k a răspuns:

Exista si culmea: legale

Scrii asa acolo unde folosesti chatul la mt2 *apesi enter si scrii*

/set_w ca sa mergi incet ca si cum ai fi imbracat cu costum de mire
/set_r ca sa mergi normal ca inainte
si mai era unul sa te dai pe liber si sa nu iti scada gradul dar l am uitat/

nu uita sa pui / (bara/) inainte sa bagi codul in chat

| nobodyknowsme a răspuns:

Coduri raised eyebrows looooooooooooool doar daca intri in cheat engine in acelasi timp cand esti pe ro te deconecteza uh crezi ca poti baga coduri ca gm asa ar avea toata lumea lvl 99 l-)

| Torres21 a răspuns:

Joaca mah fara coduri!