| Mexx a întrebat:

Salut tpu...as dori sa intreb daca cineva stie un metin fara seturi, fara moduri si fara iteme site... Funda

Răspuns Câştigător
| BloodAndBon3 a răspuns:

Metin2 Lunaris...pe toate serverele poti face set. Pana si pe oficial daca faci set de exemplu de sabie cu full.Si ala se cheama tot setwinking.In orice caz Metin2Fun /M2Lunaris / M2Buzau / M2 Virtual (Cam astea nu au pe 6/7 anti si ap caractere happy. Bafta!

| Mexx explică (pentru BloodAndBon3):

Lunaris joc deja dar m`am andit si iti multumesc de raspun fundahappy..Sipe care cresti cel mai greu?

| BloodAndBon3 a răspuns (pentru Mexx):

Pe Buzau...e server pvm cu toate actualizarile.