| Attack619 a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista un site ca si convertvideotoaudio.com in care poti descarca ONLINE videoclipuri de pe orice site. Site-ul asta e destul de bun doar ca la unele videoclipuri nu merge si de aceea vreau sa-mi dati un site la care sa mearga videoclipuri de pe absolut orice site. Ofer FUNDA big grin

1 răspuns:
| Raluka289 a răspuns:

Daca vrei iti pot recomanda eu un program de conversie de diferite formate aproape toate formatele video si audio il poti lua de aici http://www.easy-video-converter.com/