| Bughiu93 a întrebat:

Salut echipa TPU si toti membrii. Vreau sa stiu daca exista vreun program sau site de unde pot descarca videoclipuri de pe protv plus, voyo, etc. Multumesc.

3 răspunsuri:
| tickey a răspuns:

Gasesti pe torente tot ce vezi la tv...

| Bughiu93 explică (pentru tickey):

Pai nu-i la tv, pe pro tv plus si voyo nu poti descarca si voiam sa stiu daca exista ceva ca sa pot descarca. Mersi oricum.

| iuly24p a răspuns:

De descarcat daca sunt urcate pe site si nu sunt transmise LIVE, poti folosi IDM, iar daca sunt transmise live poti folosi un program de inregistrare numit bandicam