| MortalX a întrebat:

As vrea sa stiu daca stiti un link de download pentru un hack.El se numeste: Item Generator. Daca siti un link pe siteuri mai simple cum ar fi: zippy, 2shared etc.
Va rog frumos dau funda, doar daca merg! Multumesc!

4 răspunsuri:
| KENNKOV a răspuns:

Păi pentru ce joc?

| MortalX explică (pentru KENNKOV):

Metin2

| KENNKOV a răspuns (pentru MortalX):

hotf ile.com/dl/147821423/a9012eb/Metin2%20Duplication%20(%C4%B0tem)%20Hack.rar.rar acest program iti face copie la arma adica daca ai otel +9 iti mai da unul.(valabil cu toate armele) vezi ca e spatiu hotf ile tu nu trebuie sa pui pauza

| MortalX explică (pentru KENNKOV):

Nu imi merge man! sad