| anonim_4396 a întrebat:

ce jocuri de psp imi recomandati? ceva jocuri interesante de actiune aventura, sport, lupte, racing etc.
ceva jocuri sa stau toata ziua pe el.
Funda celui mai bun si cu cele mai multe si cele mai bune jocuri.

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

X-man Origins:Wolwerine, God of War: Chains of Olympus, Ben 10: Alien Force, Silent Hill: Shattered Memories, Lord of the Rings: Aragorn's Quest, Dead Head Fred

2 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Aventura incearca : Prince of Persia,
Sport:Fifa,golf,snooker, tenis
Lupte:Mortal Kombat, UFC, Box, Street Fighter
Racing:NFS

| KroMy a răspuns (pentru Anonymous1995):

Mersi mult iti dau funda daca imi mai spui mai multe de aventura

| Anonymous1995 a răspuns (pentru KroMy):

X-man Origins:Wolwerine, God of War: Chains of Olympus, Ben 10: Alien Force, Silent Hill: Shattered Memories, Lord of the Rings: Aragorn's Quest, Dead Head Fred