| AaN56 a întrebat:

cum pot sa imi aflu parola de mess ca mia schimbat-o cineva si no mai stiu.

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Asta meriti daca joci metin big grin
(Astia care va bagati, n-am nimic cu jocul acela, am ceva cu analfabetii care il joaca)

| Ekcstsy a răspuns:

Trebuie sa stii datele contului tau intrebarile de siguranta sau adresa de mail alternativa. Intri p yahoo dai forgot password si urmezi pasii.

| anoxdox a răspuns:

Da la forgot password si raspunde la intrebariile puse de tine si o saty recuperezi parolawinking

| AaN56 explică:

Nam mai jucat demult metin si nu-i de la asta e cineva care poarta pica pe mine si presupun cine.

| Adyyyyyyformt2 a răspuns:

Cand vrei sa intri pe id da la tiai uitat parola? Da trebuie sa stii ce intrebari ai pus acolo si mai multe, funda