| •.•°..::paffy::..•.•° a întrebat:

big grin voi asteptati craciunul?hee hee

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi astept moartea.

| cristianorudi7 a răspuns:

O astept pe măta

| pwp a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaalove struck

| yumeee a răspuns:

Daaa. iubesc atmosfera aia tipică de crăciun big grin cu colindele lui nat king cole. dar ma enervează teribil să văd că deja lumea se agită cu crăciunul, fiind abia noiembrie straight face. la mine în braşov de ex, în bamboo, au pus brăduleţ şi beculeţe şi colinde şi e totul de crăciun rolling on the floor)). cu oamenii ăştia, până vine crăciunul, ne-am şi plictisit de el.

| positivity a răspuns:

Buna.

Da, eu de abia astept Craciunul.
Sa ma plimb prin magazine cautand cadouri pentru cei dragi:d
Sa daruiesc cadouri:X

| Blackwoman27 a răspuns:

Abia astept

| xtina a răspuns:

Da :X Astept cu nerabdare sarbatoriile! Tu?

| madia a răspuns:

Nu! Am aflat ca Mosu' nu exista...

| Betty a răspuns:

Vine mosuuu\dancing love strucklove struck...ieeei\dancing cadourilove struck
de Craciun fi mai bun...\dancing

| Betty a răspuns:

Madia, mosul existaphbbbbt e portofelul lui tatilove strucklove strucklove struck

| marius577 a răspuns:

Sigur.

| Mik3 a răspuns:

Si eu, abia astept big grin

| Doddel a răspuns:

Bineinteles ca il astept.

| YLLL a răspuns:

Daa:d
este sarbatoarea mea preferata (:
este asa linistit, il adorlove strucklove struck

| Bianka a răspuns:

Daa:X
Craciunul face iarna mai speciala happy

| AidaAmaranta a răspuns:

Da.Eu astept Craciunul:X!

| alexutsuuu a răspuns:

Normal... vreau o placa de par neaparat.

| Ingerash a răspuns:

Da eu sunt foarte nerabdatoar sa vina craciunul, este sarbatoarea mea preferata. tu il astepti?

| pinkrulz1994 a răspuns:

Daaa:X

| BabyBugsBunny a răspuns:

Deabias astept ziua de 25 decembrie(craciunul) e a 2 sarbatoarea mea preferata prima este ziua mea mai multe cadourilaughing:X

| Paty_1222 a răspuns:

Daa

| pRiNcEsS_1238 a răspuns:

Daaalove struck

este sarbatoarea mea preferatalove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu mare placere.

| andrutza_2871 a răspuns:

Daaaa

| Lwka a răspuns:

Daa! deja astept...
Revelion: o zii in care sa cheltui bani pentru. ce? pentru a trece in alt an mai rau? big grin