| romanaols a întrebat:

Asteptati Craciunul? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Eu astept Craciunul cu cea mai mare placere! Este o ocazie minunata de a ne reuni familiile si de a sarbatori o sarbatoare speciala pentru mine.Bradul,mancarurile traditionale pe masa de Craciun, rudele...Este absolut minunat.
Pa.

7 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Da, îl aştept mai mult ca ziua mea de naştere.E sărbătoarea mea preferată.Îmi place atmosfera şi îmi place să-l văd pe fraţiorul meu bucurându-se de cadouri.

| elasexygagica a răspuns:

Daaalove struck mosu anul asta o sa imi aduca un costum sexy de dansatoare si un dildo noulove struck

| Criiss16 a răspuns:

Sigur, e sarbatoarea mea favorita. Pentru ca ne reunim toata familia, prieteni, etc. De abia astept sa pot sa petrec un craciun din nou in Romania!

| Giulia97Anna a răspuns:

Nu stiu,dar imi place sa vad cum ninge si tot satul inpodobit,stau la sat,si colindele, mancarea, cadourile.

| aryana1991 a răspuns:

Pentru mine e o zi obisnuita

| Ana22229 a răspuns:

Il astept la maxim
1vine mama mea
2merg cu colinda
3ma joc in zapada
4primesc cadouri

| AlinaBote a răspuns:

Da - pentru ca mai scapam de ore cu repetitile si cu serbarea.