| raduqu a întrebat:

de cand o sa inceapa ca pe cartoon network sa mai bage desene si dupa 10 seara si sa nu mai bage TCM-ul?

Răspuns Câştigător
| lastmanalive a răspuns:

Adevarul e ca doar cu un anumit provider de televiziune poti beneficia de Cartoon Network 24/24. De exepmplu, la Dolce, de la Romtelecom ai TCM separat, care merge 24/24 si Cartoon Network separat care emite desene animate tot 24/24. Sper ca am fost de ajutor.

6 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Niciodata.Copiii la 10 seara trebuie sa se culce.

| ΣηJΦY a răspuns:

Niciodata
happy

| angellswig a răspuns:

Niciodata...Nu vor schimba Tcm-ul de dupa 10 seara cu Cartoon.

| GeorgiiUatdăfac a răspuns:

laughing amuzant! Tcm - ul este doar pe antena digi etc pentru. ca pe cablu e de dimineata pana... 24/24 de ore

| VasilescuAlexandru a răspuns:

Daca esti pe UPC cartoon networkul este separat de tcm happy deci cartoon network all day... all night... funda?

| darius2003 a răspuns:

Ma pai nu mai baga acum de mult funda