| Spammer a întrebat:

De ce nu imi merge messengerul imi scriu numele si parola [ corecte 100%] si nu imi merge imi apare "Yahoo! Messenger Troubleshooter" Dau funda la cel mai rapid si corect raspuns va rog! Multumesc

3 răspunsuri:
| al3x955 a răspuns:

''Yahoo! Messenger Troubleshooter''
E ceva de la conexiunea de la internet...

| Bogdandfqj a răspuns:

Frate recent "s-au blocat " conturile de messenger care nu erau folosite deloc, dar logheazate pe google cu contul', schimba parola si apoi merge sa te conectezi pe messinger! posibil sa fie asta cred!

| Spammer explică (pentru Bogdandfqj):

Cum sa schimb parola de pe google? Intru pe yahoo mail si apoi unde dau?