| anonim_4396 a întrebat:

De curând am primit un iPad si nu știu cum sa bag niște melodii in el. Am încercat sa îl conectez la PC insa nu mă lăsa sa copiez melodii in, îmi da o eroare. Am încercat sa intru si pe net insa nici de acolo nu pot descarca melodii, dandu-mi de asemenea o eroare. Am încercat sa le descarc de pe iTunes insa trebuie sa le plătesc(0.99€-1.79€/melodie). Îmi puteți spune va rog si alte cai prin care îmi pot descarca melodii pe iPad? Va multumesc! (Funda bineinteles!)

Răspuns Câştigător
| DeDeDya a răspuns:

Fii atent, dupa ce descarci itunes si il instalezi, conecteaza ipad-ul la pc si iti apare o lista in stanga cand deschizi itunes-ul apasa pe Ipad si mai jos scrie muzica dupa folosesti metoda drag & drop si gata :* Daca nu ai inteles imi trimiti mesaj cu id tau si vorbim acolo Bafta!

2 răspunsuri:
| TheDifference a răspuns:

Descarca itunes pentru pc si ar trebui sa fie acolo o optiune sa il sincronizezi cu iphone-ul/ipad/ipod, sau sa poti sa le trimiti prin wi fi din itunes-ul din pc pe ipad

| Roby_Carla_1996 a răspuns:

Pai downloadeza mel de pe mp3 juices si dupa aia tine apsat pe click si punele pe iTunes