| RaluuMe a întrebat:

Hey, TPU. De curand am primit in dar un iPod Shuffle. Acesta este incarcat cu o anumita muzica care imi displace. Cum o pot sterge. Pe computer am instalat iTunes, am reusit sa il sincronizez, insa nu stiu unde sa intru in melodiile lui. Ma puteti ajuta? Dau funda!.

Stiti vreun program potrivit de pe care pot descarca melodii?

2 răspunsuri:
| Bogatasul a răspuns:

Buna.Apasa cu degetul pe muzica si tine-l apasat 3 sec si iti apare stergere dai stergere esti sigura si dai da
Funda

| RaluuMe explică (pentru Bogatasul):

IPod-ul meu shuffle nu are touch. Are dorar cateva butoane de oprit si pornit melodiile ( in caz ca la asta te-ai referit ). Exista vreo posibilitate cu privire la descarcarea de pe iTunes?