| stelutaaa a întrebat:

Cum pot descarca muzica pe iphone 4? am incercat sa imi fac const pe itunes si nu am reusit, iar cand am incercat sa descarc o melodie de acolo era cu plata. ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Pai daca ai melodii in calculator si ai itunes, nu iti trebuie cont, decat conectezi telefonul la calculator si ar trebui sa iti apara un anumit fisier, dai clic, deschizi si celalalt fisier in care ai melodiile, dai copy-paste si apoi astepti sa se transfere si dai clic pe sageata albastra din dreapta si ar trebui sa iti apara un buton gri cu verde, da clic pe el si apoi da clic pe optiunea care spune remove
P. S. daca nu ai melodiile bagate in lista de la itunes, da clic pe scurtatura si apoi in stanga la file acolo unde spune add a new file to the library

| Andrey57 a răspuns:

Nu descarci muzica pe iphone 4... o bagi prin itunes la add libraries sau i-funboxe

| Andrey57 a răspuns:

Nu da ma nici un copy paste... deschide itunes si da add to library si se baga automat melodiile din pc la mine la 3gs asa si asa e la toate iphonurile dai add library si bagi folderul care vrei si astepti sa faca sync ala

| Danyhelpevery a răspuns:

Oo...iPhone 4 e destul de mult.pai hai sa trecem La treaba
1.ia Aplicatia de pe acest site :(sigur merge)http://www.zvstore.com/ipa/1881/
2.dai mai jos si dai pe download motor 1 ipa
3.intra pe el caută melodie downloadeazo dai La downloads
apoi dai pe el si dai sa îl mute in files

| Üçyıldız_IR_1989 a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine, la fel am iphone s4 si aceeasi problema nu stiu cum ii pun muzica lasati-mi va rog adresa de skype ca sami aratti prin video