| Cosmin99_8616 a întrebat:

Dece nu-mi merge metin2tim (adica cand vreau sa intru imi spune nume sau parola gresita dar pe site merge)cel mai bun raspuns primeste funda!

3 răspunsuri:
| obsesion a răspuns:

Nu stiu dcx nu-ti merge dar am eu cont la metin 2 si nul folosesc! nume:bimbasexy si paswordu:26041995

| George_5794 a răspuns:

Ba eu am aproape 11 ani si cred ca e vreo eroare de server, da intra pe youtube si cauta: problem of metin2tim.Daca nu gasesti nimica intreaba un IT Manager daca ai Windows XP. Daca ai Windows 7 sau Vista asta habar n-am sau schimba parola, in caz ca nu merge din ceea ce ti-am zic eu roaga un parinte sa intre pe Command PmP Port daca ai WIndows XP. Windows 7 si Vista nu au Command PmP Port. Am si eu unu pe metin2fun si la mine scrie la fel da nu sti care e treaba pe Tim

| komy_2242 a răspuns:

S-a schimbat clientul intra pe metin2 fun pe google si o sa ai si mt 2 tim eu asa am facu si mi-a mers. funda?