| Cristian_6738 a întrebat:

Salutare tuturor! Vreau sa va intreb de ce nu mai merge site-ul de la Metin2Adveture din data de 1 Iulie 2011? Daca stiti spuneti-mi! Si inca o problema, de ce cand intru in server prima zi ma joc dar a doua, a treia zi imi zice la cont nume sau parola gresita de ce? Am pierdut asa2 conturi de lvl peste 100! Ce sa fac? Funda clui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Pai mai Cristi ai mare ghinion sa iti sparga astia contul asa repede. Ca sa eviti sa iti sparga contul ai grija ca hackerii se pun langa caracteru tau, se pun foarte aproape de tine si stau asa si iti sparg contul. Cand vezi pe unu ca vine dupa tine si sta aproape e tine fugi. Cat despre metin... pai mie imi merge siteu foarte bine, s-ar putea sa fie de la ei, poate fac update-uri sau altceva. dar azi e 1 iulie si imi merge metin adventure, poate au schimbat siteu. Incearca aici http://www.mt2adventure.com/