| PandaisHere a întrebat:

este un baiat care este mai mare decat mine cu 2 ani iar mie imi cam place de el iar o prietena care este in clasa cu el i-a spus ca imi place de el. inainte nu ma baga in seama ar am vazut sa si el se uita la mine iar prietena respectiva mi-a spus ca si lui ii place de mine si acum nu stiu ce sa mai fac mai ales ca mai sunt 2-3 sap de scoala si ei i-au vacanta. app are un frate care este in clasa cu mine si ma inteleg ff bine cu el. in ultimul timp am inceput si sa-l visez dar nu imi place deloc chestia asta. x(Am id-ul (de la prietena care i-a spus ca imi place de el) dar imi este frica sa ii spun. daca me fac de ras si apoi rade toata scoala de mine? sau daca nu ma baga in seama? el e mai mult interesat de counter strike, fifa...chestii de genul pe care eu nu le suport l-as invita sa iesim undv cu mai multi prieteni dar locuim la tara scuze d categorie.

2 răspunsuri:
| toxicgirll a răspuns:

Daca iti place de el si chiar vrei sa iasa ceva din treaba asta spune-i. Nu ai nimic de pierdut iar daca scoala rade nu are nimic. Uita. Si oricum. lor nu le place de nimeni? Nu au fost niciodata indragostit? Si inca ceva... E o diferenta mica de varsta si se zice ca varsta nu conteaza.
P.S. - Nu fi timida. Spune-i! indiferent daca rade scoala o sa le treaca candva. Si de unde sti sigur ca afla app? :* Mult succes.

| ααntoo a răspuns:

Heii'
uitee.
din moment ce te place nu are de ce sa iti fie rusinewinking
iti zic eulove struck
daca si tu il placi
nu mai astepta ca alte fraiere sa faca el primul passlove struck
incearcalove struck
si daca nu reuseste thinking
zici si tuu ca erai curioasa ce zicea ca ork tu ai prietenthinking
sau vezi ce inventezilaughing
sper ca te'a ajutat pup;**