| PandaisHere a întrebat:

este un baiat care este mai mare decat mine cu 2 ani iar mie imi cam place de el iar o prietena care este in clasa cu el i-a spus ca imi place de el. inainte nu ma baga in seama ar am vazut sa si el se uita la mine iar prietena respectiva mi-a spus ca si lui ii place de mine si acum nu stiu ce sa mai fac mai ales ca mai sunt 2-3 sap de scoala si ei i-au vacanta. app are un frate care este in clasa cu mine si ma inteleg ff bine cu el. in ultimul timp am inceput si sa-l visez dar nu imi place deloc chestia asta. x(Am id-ul (de la prietena care i-a spus ca imi place de el) dar imi este frica sa ii spun. daca me fac de ras si apoi rade toata scoala de mine? sau daca nu ma baga in seama? el e mai mult interesat de counter strike, fifa...chestii de genul pe care eu nu le suport l-as invita sa iesim undv cu mai multi prieteni dar locuim la tara scuze d categorie.si stiu ca am mai pus intrebare asta dar nu am primit decat cate 2 rasp si as vrea mai multe pareri

Răspuns Câştigător
| andypk a răspuns:

Deci, intai o sa incem cu (si citez mare) "dar imi este frica sa ii spun. daca me fac de ras si apoi rade toata scoala de mine? sau daca nu ma baga in seama?" N-ai de ce sa-ti fie frica, eu mi-am infruntat teama si i-am spus fete-i mele si mi-a zis DA. In a doua parte, cu rasul, Rad de ciuda happy ca si am patit-o dar ia trecut rasul. ATENTIE! "Dragostea doare". Dar sa nu bagi in seama rasetele. Rasetele rad cei prosti laughing. Sper ca ti-a mai venit curejul la tine happy. Si al treilea lucru, "ste un baiat care este mai mare decat mine cu 2 ani iar mie imi cam place de el..." Nu conteaza varsta si nici inaltimea. Trebuie doar sa-ti placa de el asa num este. Dar daca si el te place va fi o relatie de multa durata.

1 răspuns:
| cata_3464 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-i spui baiatului respectiv. Sper sa te decizi cat mai repede, pana nu va fi prea tarziu.Bafta!winking