| sebyc98 a întrebat:

Sall TPU, eu nu prea stau pe mess asa ca nu stiu cum sa dau un mass...cine ma ajuta primeste fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Adrianetc a răspuns:

Dai celalalt click pe grupul tau de prieteni de exemplu : Friends, si dai pe Broadcast an Im to this group si dupa aia scrii massul

5 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Deci cand intrii pe messenger apesi click 1 si tragi in jos sau in sus pana ce cuprinzi toata lista ca intr-un chenar apoi apesi click 2 si o sa-ti apara mai mult optiuni si una din ea este Send Message apesi si pe ea iti apare iarasi un chenar scrii massul si dai ok sau send ce-o fi acolo.si dupa aceea massul tau ajunge la toti din lista ta! Bafta!

| AndreitsSza a răspuns:

Apesi clic dreapta la grupul tau de prieteni si scrie acolo " Broadcast an IM to this Group... Si iti va aparea o casuta in partea stanga sus si tu scrii acolo mass-ul care vrei sa-l trimiti... Bafta`! Funda! happy

| SGFlorinel a răspuns:

Click dreapta pe "Grup/Prieteni/Colegi..." >>> " Broadcast an IM to this Group." >>> "mesaj/text" >>> "send". http://www.games-hd.com

| S3RG1U2012 a răspuns:

Salut! Intri pe Messenger si alegi grupul de prieteni carora vrei sa le dai mass. PRACTIC: CLICK dreapta pe grupul de prieteni (ex. Friends) --> "Broadcast an IM to this group..."

| GirlWhoLoveMusicbutHateLife a răspuns:

Dai sus unde scrie:Contacs,scrii id-ul caruia vrei sa vorbesti,dai pe id-ul lui[trebuie sa astepti sa uiti accepte cererea]si api scrii:"buna, Hey" sau ce vrei tu, si poti da pe acea chestie[buton]pe nume"BuZZ!" ccand dai pe ala se aude un zgomot in caz ca acela nu este la calculator.Sunt niste fete zambitoare care se fac asa: : ) ) happy big grin happy

le-am facut departate ca sa vezi cum se facwinking