| bubu1224 a întrebat:

m-a invitat cineva sa ma joc X si 0 pe mess si nu stiu cum a facut-o. care ma ajuta? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| AndaAndore a răspuns:

Poi. deschizi fereastra cu persoana care vrei sa joci X si 0, apoi dai la IMVironments,alegi categoria See All IMVironments si alegi categoria Yahoo! Tools. Dai pe Doodle,undeva in partea dreapta scrie Extras, dai click pe el si iti apar niste optiuni, si alegi optiunea unde iti arata jocul X si 0.
Sper ca ti-am fost de folos. Numai bine :*

2 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

Selectezi Environmentul DOODLE. si dai de acolo extras: x si o. Sper ca te-am ajutat!

| Popa_Costel_1967 a răspuns:

Este fostr fai acest joc